dlaczego Reporter ?

16s

 

 

 

 

icn1z  Zadbaj o komfort pracy.

Paski reporter – umożliwiają noszenie aparatów w sposób bezpieczny i niemęczący dając jednocześnie większą swobodę w dostępie do potrzebnego sprzętu. Niezaprzeczalną zaletą proponowanych rozwiązań jest odciążenie kręgosłupa na odcinku szyjnym, co w konsekwencji zapobiega powstawaniu uciążliwych dolegliwości i zwyrodnień.

16info02
16info04 

icn2z Postaw na solidne rozwiązania.

Dbając o Państwa dobre samopoczucie podczas pracy stosujemy najwyższej jakości materiały oraz wyposażenie dające maksymalną pewność o bezpieczeństwo sprzętu podczas korzystania. Jesteśmy przekonani że nasze rozwiązania spełnią Państwa oczekiwani. Ponieważ jesteśmy przekonani o atrakcyjności naszych produktów, gwarantujemy możliwość wymiany lub zwrotu zakupionych towarów w terminie 14 dni od daty zakupu.    

icn3z Wysoka jakość materiałów.

Produkując akcesoria fotograficzne stawiamy na sprawdzone polskie produkty o najwyższej jakości wykonania. Zastosowane materiały posiadają certyfikaty jakościowe a stosowane siatki dystansowe mają wykończenie antyalergiczne oraz antygrzybiczne. Używane taśmy są wysokiej jakości produktami poliamidowymi odpornymi na ścieranie. Zapinki pochodzą z renomowanych firm Duraflex oraz ITW a expresy od firmy YKK.
Zasadnicze zawieszenia aparatu PROFI, PROMAX oraz śruby, wykonywane są z metalu i aluminium.
Są one przeznaczone do noszenia profesionalnego sprzętu.

icn4z Maksymalne dopasowanie produktu.

Decydując się na nasze produkty dostajecie możliwość ich dopasowania.
Zarówno poprzez wybranie odpowiedniej wielkości jak i poprzez szereg rozwiązań poprawiających komfort pracy : regulacje długościowe taśm nośnych, taśm podramiennych, zmianę wysokości wyprowadzenia taśm.
Każdy model udostępniony do sprzedaży jest wcześniej wielokrotnie testowany pod względem ergonomii użytkowania i wykonywany w kilku wersjach. Wszystko po to by wersja finalna była maksymalnie dopracowana.

icn5z Bezpośredni kontakt.

Zamawiając u Nas zawsze możesz wcześniej się skontaktować by dowiedzieć się więcej o produkcie który zamierzasz kupić. Wszelkie sugestie które nasuną Ci się w trakcie eksploatacji również chętnie wysłuchamy by móc je wprowadzić w nowszych wersjach produktów.           W przypadku ewentualnych reklamacji czy wymian masz możliwość bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.

16info05

 icn6z Atrakcyjne formy sprzedaży.

Nie musisz wpłacać pieniędzy na konto, nie musisz robić przelewów na zagraniczne konta, wystarczy zaznaczyć wysyłkę za pobraniem. Płacisz kurierowi w momencie odbioru paczki. Nie musisz być naszym odbiorcą hurtowym czy przedstawicielem handlowym by uzyskać bardzo korzystne rabaty .Wystarczy że zrobisz test, prześlesz zdjęcia czy też w inny sposób przyczynisz się do propagowania marki reporter.
Dostępne są również rabaty dla osób uczestniczących w wybranych szkoleniach oraz dla członków stowarzyszeń.icn-i2

icn7z Dobre bo … polskie.

Jesteśmy polską firmą założoną w 1980r. Produkty dla fotografów wykonujemy od ponad 12 lat. Większośc użytych komponentów do produkcji wyrobów marki reporter jest pochodzenia polskiego. Stale unowocześniając i ulepszając nasze produkty chcemy zdobyć Państwa zaufanie ponieważ od Waszego zadowolenia zależy dalszy rozwój firmy.16info06